723 588 988

Cieknący dach?

mamy na to sposób!

Przegląd dachu

zamów inspekcję stanu pokrycia

Cieknący dach?

mamy na to sposób!

Przegląd dachu

zamów inspekcję stanu pokrycia

SerwisDachowy24 » przegląd dachu » Mycie i czyszczenie dachów

Mycie i czyszczenie dachów

Dach to korona domu, o którą należy odpowiednio dbać. Dlatego warto zainwestować w mycie dachów w Warszawie, które oferują dekarze z 20-letnim doświadczeniem z firmy Serwis Dachowy. Jeśli dotychczas nie decydowałeś się na czyszczenie dachów, czas to zmienić! Lepsza bieżąca konserwacja dachów w Warszawie niż kompleksowa i kosztowna naprawa. Przekonaj się o tym razem z nami!

Twój dach, Twoja ochrona

Dach narażony jest nie tylko na działanie dużych ilości wody, ale także na zabrudzenia. Gromadzą się na nim

  • liście, glony, mchy i porosty,
  • sadza,
  • odchody ptaków,
  • grzyby.

Ich obecność na dachu może powodować rozszczelnienie się powierzchni dachowej, a także wnikanie wody i powstawanie korozji. Dlatego też regularne mycie dachów przez specjalistów to szansa na uniknięcie wysokich kosztów naprawy w przyszłości. Nie chcesz przepłacać? Poznaj cennik proponowany przez dekarzy z firmy Serwis Dachowy, którzy oferują usługi na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego.

Samodzielne czyszczenie dachów – dlaczego nie warto się na nie decydować?

Mycie i czyszczenie dachów w Warszawie wiąże się z pracą na wysokości, co może rodzić niebezpieczeństwo dla osób bez doświadczenia. Co więcej, do mycia dachów należy stosować specjalistyczne środki – wykorzystanie zwykłego płynu do naczyń może dodatkowo uszkodzić powierzchnię. Jeśli chcesz mieć pewność, że wybierasz fachowe usługi dekarskie w Warszawie, skorzystaj z naszej oferty w dobrej cenie. Mamy niezbędne uprawnienia i profesjonalny sprzęt, dzięki któremu czyszczenie i mycie dachów w Warszawie oraz województwie mazowieckim przebiega szybko i sprawnie. Dobieramy odpowiednie ciśnienie wody, które nie uszkodzi połaci. Pracujemy na dachach wykonanych z:

  • blachy i blachodachówki,
  • dachówki ceramicznej, cementowej i betonowej,
  • papy.

Proponujemy także odśnieżanie dachów w województwie mazowieckim, szczególnie właścicielom firm logistycznych i magazynowych – zalegający śnieg to duże obciążenie dla dachu, dlatego należy dbać o jego regularne usuwanie, by nie narazić życia i zdrowia pracowników. Zapraszamy do kontaktu!

Przeglądy dachów to nasza specjalność

Żaden szczegół nam nie umknie

Pogotowie dachowe!

Zadzwoń teraz po darmową wycenę!