723 588 988

Cieknący dach?

mamy na to sposób!

Przegląd dachu

zamów inspekcję stanu pokrycia

Cieknący dach?

mamy na to sposób!

Przegląd dachu

zamów inspekcję stanu pokrycia

SerwisDachowy24 » naprawa dachów » Ocieplanie dachów

Ocieplanie dachów

Dlaczego ocieplenie dachu w Warszawie powinni wykonać profesjonaliści? Ponieważ tylko odpowiedni materiał, o właściwie dobranej grubości ograniczy straty ciepła i sprawi, że ogrzewanie domu będzie efektywne i ekonomiczne. Jeśli chcesz ocieplić dach w swoim domu, postaw na usługi dekarskie świadczone dla osób prywatnych, spółdzielni mieszkaniowych i firm przez nasz Serwis Dachowy.

Odpowiednie ocieplenie dachu to ekonomiczny dom

Jeśli w naszym domu w Warszawie planujemy stworzyć poddasze użytkowe, ocieplenie dachu jest wyjątkowo ważne. Dach bowiem ma za zadanie zapobiec dostawaniu się do domu ciepła z zewnątrz i utraty ciepła wytwarzanego przez ogrzewanie. Nasi doświadczeni dekarze pomogą dobrać odpowiedni materiał do ocieplenia domu i jego grubość. Wykonujemy ocieplenia dachów skośnych na poddaszach użytkowych i nieużytkowych, a także ocieplanie dachów płaskich takimi materiałami, jak:

  • wełna mineralna dachowa twarda,
  • styropapa i styropian,
  • pianka poliuretanowa.

Piankowanie dachu – szczelny dach przez wiele lat

Piankowanie dachu jest metodą nowszą od stosowania styropianu czy wełny mineralnej. Pozwala szybko i dokładnie wykonać ocieplenie dachu w Warszawie — pianka jest wstrzykiwana za pomocą specjalnego pistoletu. Ocieplenie dachu pianką jest szczelne, gdyż pianka wnika we wszelkie szczeliny. Pianka na dach powinna mieć minimalną grubość 9-11 cm.

Fachowo, szybko i za niewielkie pieniądze – usługi dekarskie w Warszawie

Dekarze z firmy Serwis Dachowy wykonują w Warszawie:

  • docieplanie dachów skośnych i płaskich,
  • ocieplanie dachu i jego izolację pianką poliuretanową, wełną mineralną, styropianem, styropapą,
  • usługi dekarskie w atrakcyjnej cenie.

Zapraszamy do kontaktu – naprawa dachów w Warszawie i jego docieplenie z naszą pomocą przebiegną szybko i sprawnie. Przekonaj się o tym sam!

Naprawa dachów płaskich

Naprawa dachów z blachy

Naprawa rynien

Pogotowie dachowe!

Zadzwoń teraz po darmową wycenę!