723 588 988

Cieknący dach?

mamy na to sposób!

Przegląd dachu

zamów inspekcję stanu pokrycia

Cieknący dach?

mamy na to sposób!

Przegląd dachu

zamów inspekcję stanu pokrycia

SerwisDachowy24 » naprawa dachów » Naprawa rynien

Naprawa rynien

Uszkodzona rynna nie musi od razu oznaczać konieczności zakupu nowej! Jeśli wolisz coś naprawić niż wymieniać, naprawa rynien oferowana przez nasz Serwis Dachowy w Warszawie z pewnością Cię zadowoli. Do uszczelniania uszkodzeń wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, które są trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Naprawa rynien – jak to działa?

Zastanawiasz się, jak wygląda naprawa rynien w Warszawie? Do likwidacji niewielkich uszkodzeń stosujemy przeznaczone do uszczelniania materiały, takie jak:

  • Elast-O-Rub dekarski,
  • taśma alubitumiczna.

W przypadku większych nieszczelności nie trzeba wymieniać całej rynny. Częściowa wymiana rynien w określonych miejscach wystarczy, by rynna pracowała prawidłowo.

Jak zapobiegać uszkodzeniom rynien?

Za co odpowiadają rynny? Przede wszystkim odprowadzają nadmiar wilgoci z dachu – zalegająca woda może powodować przyspieszoną korozję pokrycia dachowego. Zimą rynny są szczególnie narażone na pęknięcia, odkształcenia i uszkodzenia ze względu na spadający z dachu śnieg. Dlatego tak ważna jest nie tylko regularna naprawa rynien poprzez wzmacnianie połączeń (z pomocą lutowania lub preparatów chemicznych) czy ich wymiana, ale także czyszczenie rynien. W razie ich zapchania lub uszkodzenia woda z dachu spływa po ścianach, co sprzyja rozwojowi pleśni i grzybów oraz powstawaniu zawilgoceń. Nasze usługi w Warszawie i okolicach obejmują:

  • montaż rynien dachowych na domach jednorodzinnych, wielorodzinnych, budynkach przemysłowych – halach, magazynach itp.,
  • konserwację rynien,
  • wymianę rynien,
  • czyszczenie rynien z zalegających liści i osadów.

Zgłoś się do nas i przekonaj, że usługi dekarskie oraz naprawa dachów w Warszawie i okolicach mogą być wykonane szybko, dokładnie i w korzystnej cenie. Oferujemy atrakcyjny cennik i gwarancję na nasze usługi. Zapraszamy do kontaktu!

Naprawa dachów płaskich

Naprawa dachów z blachy

Naprawa rynien

Pogotowie dachowe!

Zadzwoń teraz po darmową wycenę!