723 588 988

Cieknący dach?

mamy na to sposób!

Przegląd dachu

zamów inspekcję stanu pokrycia

Cieknący dach?

mamy na to sposób!

Przegląd dachu

zamów inspekcję stanu pokrycia

SerwisDachowy24 » krycie dachów » Krycie dachu papą termozgrzewalną

Krycie dachu papą termozgrzewalną

Chcesz zainwestować w krycie dachu papą termozgrzewalną? Postaw na usługi dekarskie w Warszawie świadczone przez firmę Serwis Dachowy. Nasi specjaliści to dekarze od pokoleń z wieloletnim doświadczeniem, którzy wykonują różnorodne pokrycia dachach płaskich i skośnych. Jeśli i Ty chcesz mieć pewność, że papa termozgrzewalna na Twoim dachu będzie ułożona prawidłowo, zapraszamy do kontaktu.

Krycie dachu papą termozgrzewalną w Warszawie tylko z Serwisem Dachowym

Nasza firma – Serwis Dachowy dla Klientów z Warszawy – wykonuje kompleksowe krycie dachu papą termozgrzewalną w dobrej cenie. Przed przystąpieniem do prac zbieramy niezbędne pomiary, określamy wielkość spadków połaci dachu oraz rozmieszczenie wpustów dachowych, a także ilość i rozmieszczenie przerw dylatacyjnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjnie zaplanować rozmieszczenie pasów papy na powierzchni dachu. Papy może podzielić na:

  • SPS – ich montaż jest możliwy w temperaturze powyżej 0 stopni,
  • oksydowane – montowane temperaturze powyżej 5 stopni.

Za pomocą papy najopierw wykonujemy obróbki detali (kominy, włazy, świetliki). Następnie papa termozgrzewalna montowana na dachu w Warszawie jest rozgrzewana oraz stopniowo rozwijana na również podgrzanym podłożu.

Papa termozgrzewalna w Warszawie – dlaczego warto?

Dlaczego papa termozgrzewalna na dach jest lepsza od tradycyjnej? Ponieważ wykazuje lepsze właściwości – jest odporna na warunki atmosferyczne (wysokie i niskie temperatury, wilgoć, opady deszczu, śniegu i gradu), a także rozciąganie, zgniatanie czy zarysowania. Zbudowana jest z tzw. osnowy (z włókna szklanego, tworzywa poliestrowego), otoczonej z dwóch stron warstwą bitumu. Materiał ten nie pęka pod wpływem mrozu. Co więcej, montaż papy termozgrzewalnej na budynkach w Warszawie jest znacznie szybszy od układania papy tradycyjnej, a dzięki temu wyróżnia się także niższą ceną..

Zapraszamy do kontaktu – oferujemy pokrycie dachu papą termozgrzewalną w dobrej cenie, wykonujemy także inne pokrycia dachowe w Warszawie. Pracujemy szybko, fachowo, zapewniając trwały dach na wiele lat!

Klejenie papy termozgrzewalnej

Montaż blachodachówki

Pokrycia dachowe bitumiczne

Pogotowie dachowe!

Zadzwoń teraz po darmową wycenę!