723 588 988

Cieknący dach?

mamy na to sposób!

Przegląd dachu

zamów inspekcję stanu pokrycia

Cieknący dach?

mamy na to sposób!

Przegląd dachu

zamów inspekcję stanu pokrycia

SerwisDachowy24 » przegląd dachu

Przegląd dachów Warszawa

By dach służył nam przez wiele lat, należy regularnie weryfikować jego stan. Dlatego właśnie tak ważna jest konserwacja dachów w Warszawie wykonywana przez doświadczonego dekarza z odpowiednią wiedzą. Takie przeglądy dachów pozwalają na bieżąco monitorować powstawanie ewentualnych drobnych usterek i uniknąć większych problemów oraz remontów w przyszłości.
Jeśli i Ty wolisz zapobiegać usterkom, niż je naprawiać, postaw na usługi dekarskie w Warszawie świadczone przez nasz serwis dachowy dla mieszkańców i firm z województwa mazowieckiego.

Wykonaj przegląd dachu, a oszczędzisz pieniądze

Regularnie przeprowadzana konserwacja dachów pozwala nie tylko skontrolować stan pokrycia dachowego oraz orynnowania, ale także uniknąć poważnych remontów. Przeglądy dachowe umożliwiają zauważenie ewentualnych nieszczelności oraz ich wyeliminowanie. Konserwacja dachów, wykonywana przez naszych dekarzy w Warszawie, obejmuje:

  • czyszczenie i mycie, co pozwala usunąć z dachu zacieki, mech, liście i inne zanieczyszczenia,
  • różnorodne pokrycia: papę dachową – zwykłą i termozgrzewalną, blachodachówkę, dachówkę ceramiczną i cementową, a także dachy metalowe, wymagające malowania w celu uzupełnienia ubytków lakieru,
  • weryfikację stanu uszczelnień, naprawę orynnowania,
  • czyszczenie rynien, kratek osłonowych i innych elementów,
  • kontrolę obróbek blacharskich i wentylacji, a także stanu konstrukcji i stropodachu.

Nie zwlekaj, wykonaj konserwację dachu i zabezpiecz się przed zimą!

Przeglądy i konserwacja dachów, w tym papy i blachy lub dachówki, pozwalają na wczesne wykrycie rozszczelnień na połaci dachu. Jeśli nie chcesz, by przykra niespodzianka zaskoczyła Cię w Warszawie w środku zimy, lepiej wykonaj przegląd wcześniej. Wówczas nie tylko zapłacisz mniej, ale także uchronisz dom przed zawilgoceniem czy zamoknięciem elewacji wynikającym z rozszczelnienia obróbek blacharskich. Wystarczy, że umówisz się telefonicznie na przegląd dachu, a będziesz spał spokojnie!

Otrzymasz dokumentację zdjęciową wraz z opisem, dzięki któremu poznasz faktyczny stan techniczny pokrycia dachowego i innych elementów. W razie wykrycia usterek zyskasz również rzetelną informację, jakie prace należy wykonać. Konserwacja dachów w Warszawie nie musi być droga – przekonaj się o tym już dziś!

Przeglądy dachów to nasza specjalność

Żaden szczegół nam nie umknie

Pogotowie dachowe!

Zadzwoń teraz po darmową wycenę!