723 588 988

Cieknący dach?

mamy na to sposób!

Przegląd dachu

zamów inspekcję stanu pokrycia

Cieknący dach?

mamy na to sposób!

Przegląd dachu

zamów inspekcję stanu pokrycia

SerwisDachowy24 » naprawa dachów » Montaż okien i wyłazów

Montaż okien i wyłazów

Okna dachowe zyskują coraz większą popularność, nie tylko w Warszawie, ale w całej Polsce. O ich atrakcyjności decyduje wysoka estetyka domu czy możliwość doświetlenia poddasza. By jednak okna umieszczone w połaci dachu spełniały swoją funkcję, należy postawić na profesjonalny montaż okien dachowych przez doświadczonych dekarzy. Takie usługi w Warszawie oferuje firma Serwis Dachowy. Zapraszamy do kontaktu!

Okna dachowe – dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy zdecydować się na montaż okien dachowych w swoim domu? Najpierw poznaj ich zalety! Dlaczego warto postawić na okna dachowe? Ponieważ:

  • dzięki nim można stworzyć przytulną przestrzeń na poddaszu,
  • doświetlają pomieszczenia,
  • zapewniają 100% prywatności,
  • gwarantują odpowiednią wentylację.

Jak montujemy okna dachowe w Warszawie i okolicach?

Montaż okien dachowych wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu blacharstwa i dekarstwa. Wykonujemy odpowiednią izolację okien dachowych połączoną z izolacją dachu, montujemy kołnierze uszczelniające. Zapewniamy montaż okien dachowych z dopasowaniem wielkość otworu dachowego do szerokości krokwi. Montujemy okna na wszystkich pokryciach dachowych, takich jak:

  • blacha,
  • blachodachówka,
  • dachówka,
  • papa.

Montaż i naprawa okien dachowych w Warszawie – zaufaj fachowcom!

Jeśli chcesz mieć pewność, że okna dachowe zostaną zamontowane prawidłowo, z odpowiednią izolacją termiczną i przeciwwilgociową, zapraszamy do kontaktu. Oferowane przez nas usługi dekarskie wykonujemy z dbałością o szczegóły, zapewniamy także gwarancję oraz atrakcyjny cennik dla mieszkańców Warszawy i okolic. Montaż okna dachowego i naprawa dachów w Warszawie razem z firmą Serwis Dachowy to gwarancja zadowolenia i wielu lat użytkowania!

Naprawa dachów płaskich

Naprawa dachów z blachy

Naprawa rynien

Pogotowie dachowe!

Zadzwoń teraz po darmową wycenę!