723 588 988

Cieknący dach?

mamy na to sposób!

Przegląd dachu

zamów inspekcję stanu pokrycia

Cieknący dach?

mamy na to sposób!

Przegląd dachu

zamów inspekcję stanu pokrycia

SerwisDachowy24 » krycie dachów » Montaż blachy trapezowej

Montaż blachy trapezowej

Szukasz pokrycia dachowego na dom jednorodzinny? Możesz wybrać montaż dachy trapezowej, który jest znacznie tańszy od dachówki. Blacha trapezowa na Twoim dachu w Warszawie przetrwa ok. 25 lat, dlatego jest to rozwiązanie wyjątkowo ekonomiczne. Na jakich dachach sprawdzi się blacha trapezowa w atrakcyjnej cenie i jak się ją układa? Tego dowiesz się, wybierając usługi dekarskie w Warszawie oferowane przez firmę Serwis Dachowy.

Blacha trapezowa na domu w Warszawie – trwała i ekonomiczna

Szukasz rozwiązania, które sprawdzi się na dachu domu jednorodzinnego? A może zastanawiasz się, jakie pokrycia dachowe w Warszawie warto zamontować na budynkach przemysłowych oraz gospodarczych, halach i magazynach? Wybierz montaż blachy trapezowej. Dlaczego warto? Ponieważ blacha trapezowa na dach w Warszawie jest:

  • trwała i odporna na uszkodzenia,
  • lekka,
  • wykonana ze stali ocynkowanej, odpornej na korozję i wilgoć,
  • montowana na prostych i niedrogich więźbach dachowych.

Warto jednak pamiętać, że montaż blachy trapezowej jest najbardziej opłacalny na dużych i prostych pokryciach dachowych, o dowolnym stopniu nachylenia (nawet do 90 stopni). Dekarze firmy Serwis Dachowy układają blachę trapezową na łatach i kontrłatach, często wzbogaconych membraną, by zapewnić odpowiednią wentylację. Szybki montaż pozwala ograniczyć cenę blachy trapezowej.

Blacha trapezowa – uniwersalność w najlepszym wydaniu!

Oferujemy kompleksowy montaż blachy trapezowej na dachach domów i budynków przemysłowych w Warszawie. Układamy blachę trapezową na dachach o różnorodnym pochyleniu, dbając także o odpowiednią izolację (zwłaszcza przy pokryciach o niedużym spadku). Zapewniamy profesjonalizm i fachową wiedzę. Serwis Dachowy to firma z doświadczeniem od 3 pokoleń, przekonaj się, że montaż blachy trapezowej razem z nami to pokrycie dachowe w Warszawie na wiele lat!

Klejenie papy termozgrzewalnej

Montaż blachodachówki

Pokrycia dachowe bitumiczne

Pogotowie dachowe!

Zadzwoń teraz po darmową wycenę!