723 588 988

Cieknący dach?

mamy na to sposób!

Przegląd dachu

zamów inspekcję stanu pokrycia

Cieknący dach?

mamy na to sposób!

Przegląd dachu

zamów inspekcję stanu pokrycia

SerwisDachowy24 » krycie dachów » Pokrycia dachowe bitumiczne

Pokrycia dachowe bitumiczne

Czym są pokrycia dachowe bitumiczne? To przede wszystkim dachy wykonane z papy – zwykłej i termozgrzewalnej, a także krycie dachów gontem bitumicznym. Wykonane z bitumicznych materiałów pokrycia dachowe w Warszawie są lekkie, trwałe i elastyczne. Wyróżnia je niska cena i wysoka izolacyjność. Poza tym papą można kryć dachy płaskie oraz z pochyleniem o różnym stopniu.

Pokrycia dachowe bitumiczne – papa czy gont bitumiczny?

Papa tradycyjna może przetrwać nawet 30 lat – jest odporna na niskie temperatury (nie pęka w trakcie mrozów), ponadto wyróżnia się atrakcyjną ceną i sprawdzi się na dachach płaskich. Firma Serwis Dachowy oferuje Klientom z Warszawy pokrycia dachowe bitumiczne wykonane z papy lub gontu bitumicznego.

Zapewniamy układanie papy na lepik, jak i termozgrzewalnej. Osoby, którym zależy na większej estetyce, z pewnością wybiorą układanie gontu bitumicznego, który zachowuje wszystkie właściwości papy, a przy tym jest bardziej elegancki (wyglądem przypomina dachówkę) i wykazuje większą odporność na warunki atmosferyczne. Montujemy gont za pomocą specjalnych gwoździ, na płytach OSB lub MFP. Jeśli zatem nie chcesz wydawać fortuny, nasze pokrycia dachowe bitumiczne z pewnością będą dobrym wyborem.

Trzy pokolenia dekarzy, wiele wykonanych dachów w Warszawie

Firma Serwis Dachowy wykonuje pokrycia dachowe bitumiczne w Warszawie i okolicach. Zapewniamy wysokiej jakości materiały oraz wieloletnie doświadczenie – nasza rodzina to już trzy pokolenia dekarzy, którzy zapewniają fachowe usługi dekarskie w Warszawie. Proponujemy zarówno krycie dachu gontem bitumicznym, papą, blachą lub dachówką, jak i remonty oraz naprawy. Pracujemy na dachach płaskich oraz skośnych o różnym stopniu nachylenia. Zapraszamy do kontaktu Klientów z Warszawy i województwa mazowieckiego.

Klejenie papy termozgrzewalnej

Montaż blachodachówki

Pokrycia dachowe bitumiczne

Pogotowie dachowe!

Zadzwoń teraz po darmową wycenę!