723 588 988

Cieknący dach?

mamy na to sposób!

Przegląd dachu

zamów inspekcję stanu pokrycia

Cieknący dach?

mamy na to sposób!

Przegląd dachu

zamów inspekcję stanu pokrycia

SerwisDachowy24 » naprawa dachów » Uszczelnianie dachów

Uszczelnianie dachów

Twój dach przecieka, a w trakcie deszczu na ścianach pojawiają się mokre zacieki? Czas zdecydować się na uszczelnianie dachów w Warszawie z pomocą naszego serwisu dachowego. Oferowane przez nas usługi dekarskie to gwarancja szybkiego działania, atrakcyjnej ceny i solidnego wykonania. Na czym polega uszczelnianie dachów, jakich środków się do niego używa?

Na ratunek dachom w Warszawie!

Cieknący dach to poważny problem, ale wcale nie trzeba zrywać całego pokrycia dachowego. Wystarczy postawić na uszczelnianie dachów w Warszawie, w ramach którego wykonujemy uszczelnianie dachu z blachy czy papy, a także dachu płaskiego. W zależności od wielkości i rodzaju uszkodzenia konieczna może być ponowna izolacja. Do naprawy cieknącego dachu wykorzystujemy:

  • Elast-O-Rub dekarski,
  • masę uszczelniającą do dachów przemysłowych,
  • polimocznik,
  • lepik.

Uszczelnianie dachów za pomocą Elast-O-Rubu dekarskiego jest skuteczne w przypadku powstania ubytków czy pęknięć. Można go wykorzystać na połączeniu papy i obróbki blacharskiej czy betonu z obróbką blacharską.

Lepik asfaltowy do uszczelniania dachu

Uszczelnianie papy na zimno to uzupełnianie ubytków w uszkodzonym pokryciu dachu płaskiego, które pojawiły się wskutek długotrwałego użytkowania. Lepik asfaltowy można także wykorzystać w naprawie pokrycia dachowego, jest to tzw. lepikowanie dachu. Materiał ten silnie wiąże z podłożem, jest odporny na niskie temperatury, dzięki czemu zapewnia trwałość uszczelnień.

Naprawa dachów w Warszawie i ich uszczelnianie przeprowadzone w Warszawie przez dekarzy z wieloletnim doświadczeniem to gwarancja bezpieczeństwa przez wiele lat. Twój dach przecieka? Obawiasz się, że wskutek długotrwałej eksploatacji – odśnieżania, usuwania liści czy wizyt kominiarza – na dachu pojawiły się uszkodzenia? Zgłoś się do nas – wykonywane przez nas usługi, takie jak przegląd dachów i izolacja czy uszczelnianie, pozwolą cieszyć się pokryciem dachowym przez kolejne lata. Naprawiamy dachy na domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, blokach czy budynkach przemysłowych. Zapraszamy do kontakty Klientów indywidualnych, firmy i spółdzielnie mieszkaniowe z Warszawy.

Naprawa dachów płaskich

Naprawa dachów z blachy

Naprawa rynien

Pogotowie dachowe!

Zadzwoń teraz po darmową wycenę!