723 588 988

Cieknący dach?

mamy na to sposób!

Przegląd dachu

zamów inspekcję stanu pokrycia

Cieknący dach?

mamy na to sposób!

Przegląd dachu

zamów inspekcję stanu pokrycia

SerwisDachowy24 » krycie dachów » Krycie dachu blachą

Krycie dachu blachą

Chcesz zyskać dach łatwy w konserwacji? Postaw na popularne krycie dachu blachą, które pozwala zyskać trwałą ochronę w niewygórowanej cenie. Z naszym Serwisem Dachowym dla Klientów z Warszawy i okolic dowiesz się, dlaczego wybrać pokrycie dachu blachą, a także jak przebiega montaż blachy i w jakich budynkach się sprawdzi. Naszym Klientom z Warszawy oferujemy krycie blachą aluminiową, na wysoki rąbek, miedzianą, a także wykonaną z tytancynku.

Krycie dachu blachą w Warszawie – dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy pokrycie dachu blachą to dobre rozwiązanie? Oczywiście – blacha jest odporna na wysokie, jak i niskie temperatury i wilgoć. Niektóre rodzaje blachy, np. aluminiowa, można montować na dachach, które są narażone na wysokie zasolenie oraz kwaśne deszcze. Naszym Klientom z Warszawy i województwa mazowieckiego zapewniamy krycie dachu blachą:

  • aluminiową,
  • na wysoki rąbek,
  • miedzianą,
  • z tytancynku.

Jaką blachę na dach wybrać?

Blacha dachowa jest stosunkowo lekka, dlatego nie wymaga kosztownej więźby, co więcej, można ją montować nie tylko na dachach spadzistych, ale także płaskich. Blachy dachowe są często dodatkowo zabezpieczane specjalnymi powłokami ochronnymi. Blacha na wysoki rąbek wyróżnia się dużą plastycznością, można ją dowolnie formować, dzięki czemu sprawdzi się na nowoczesnych budynkach. Z kolei krycie dachu w Warszawie blachą z tytancynku jest wyjątkowo odporne na korozję. Blachy miedziane sprawdzą się w budynkach zabytkowych.

Nie wiesz, jakie pokrycia dachowe w Warszawie możesz wybrać na swój dach? Zastanawiasz się, czy lepsza będzie blacha, blachodachówka czy dachówka? Skontaktuj się z nami, a zyskasz fachową wiedzę oraz dach, który nie będzie się wiązał z ogromnymi kosztami. Przekonaj się, że usługi dekarskie w Warszawie, świadczone przez specjalistów z ponad 20-letnim doświadczeniem, to inwestycja na wiele pokoleń! Zapraszamy do kontaktu!

Klejenie papy termozgrzewalnej

Montaż blachodachówki

Pokrycia dachowe bitumiczne

Pogotowie dachowe!

Zadzwoń teraz po darmową wycenę!