723 588 988

Cieknący dach?

mamy na to sposób!

Przegląd dachu

zamów inspekcję stanu pokrycia

Cieknący dach?

mamy na to sposób!

Przegląd dachu

zamów inspekcję stanu pokrycia

SerwisDachowy24 » przegląd dachu » Malowanie dachów

Malowanie dachów

Dach użytkowany przez wiele lat niejednokrotnie wymaga kompleksowej renowacji. Poprawę wyglądu umożliwia malowanie dachów, które oferujemy Klientom z Warszawy. Gwarantujemy profesjonalne usługi dekarskie w Warszawie oraz malowanie dachu w atrakcyjnych cenach za metr kwadratowy. Jak przebiega malowanie dachu i dlaczego warto je wykonywać?

Dlaczego malowanie dachów jest tak ważne?

Długotrwale użytkowany dach traci swą początkową estetykę, ale to nie jedyny argument, który sprawia, że cykliczne malowanie dachu w Warszawie jest konieczne. Woda deszczowa może powodować ubytki farby, a te z kolei wiążą się z postępującą korozją lub pojawianiem się rdzy. Również promieniowanie UV może wpływać na powierzchnię dachu w sposób niekorzystny, odbarwiając blachę czy blachodachówkę oraz powodując łuszczenie farby. Malowanie dachu wymaga profesjonalnego przygotowania i przebiega w kilku etapach, takich jak:

  • usuwanie zanieczyszczeń oraz ewentualnych śladów korozji – proces ten przebiega z wykorzystaniem szczotki drucianej, papieru ściernego lub szlifierki,
  • mycie dachu (wodą pod wysokim ciśnieniem) i odtłuszczanie jego powierzchni,
  • pokrycie połaci dachowej podkładem antykorozyjnym, a następnie farbą.

Szybko, niedrogo i profesjonalnie – pomaluj dach w Warszawie razem z nami!

Oferowana przez nas konserwacja dachów w Warszawie obejmuje zarówno czyszczenie dachu, jak i jego malowanie. Naszym Klientom z Warszawy proponujemy malowanie dachów ręcznie lub za pomocą specjalnego agregatu hydrodynamicznego. Malujemy dachy pokryte:

  • blachą i blachodachówką,
  • dachówką ceramiczną i cementową,
  • gontem bitumicznym.

Zapewniamy atrakcyjny cennik malowania dachów, a także wysokiej jakości farby. Polecamy szczególnie jasne kolory, które odbijają promienie słoneczne i ograniczają nagrzewanie się pomieszczeń na poddaszu. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców i przedsiębiorców z Warszawy i okolic!

 

Przeglądy dachów to nasza specjalność

Żaden szczegół nam nie umknie

Pogotowie dachowe!

Zadzwoń teraz po darmową wycenę!