723 588 988

Cieknący dach?

mamy na to sposób!

Przegląd dachu

zamów inspekcję stanu pokrycia

Cieknący dach?

mamy na to sposób!

Przegląd dachu

zamów inspekcję stanu pokrycia

SerwisDachowy24 » naprawa dachów » Remonty kominów

Remonty kominów

Twój komin zaczyna kruszeć wskutek upływu czasu? Zauważasz odpadający tynk? Naprawa kominów w Warszawie w korzystnej cenie może rozwiązać Twój problem! Zapewniamy zarówno tynkowanie, frezowanie, czyszczenie, uszczelnianie i udrażnianie kominów, jak i montaż wkładów kominowych zastępujących zużyte przewody spalinowe.

Przeglądy i remonty kominów – dlaczego musisz je wykonywać?

Regularne przeglądy kominów i ich czyszczenie pozwalają na prawidłowe działania systemu odpływu spalin. Niestety, elementy komina wystające ponad dach są narażone na uszkodzenia związane z narażeniem na warunki atmosferyczne. Wysoka temperatura może powodować odpadanie tynku, powstawanie rozszczelnień, a nieczyszczony komin będzie utrudniał odpływ spalin. Dlatego regularne remonty kominów w Warszawie i okolicach pozwolą utrzymać stan instalacji w odpowiednim stanie.

Kompleksowa naprawa kominów w Warszawie i okolicach

Najczęstszą usterką, z jaką borykają się mieszkańcy lub spółdzielnie mieszkaniowe, jest odpadający tynk, który może nie tylko zniszczyć pokrycie dachowe, ale także stanowi zagrożenie dla przechodniów. Naprawa kominów, którą oferujemy Klientom w Warszawie i okolicach, skutecznie eliminuje problem. Ponowne otynkowanie komina połączone z odpowiednim zabezpieczeniem sprawia, że komin będzie spełniał swoją funkcję przez kolejne lata. By zapewnić naszym Klientom bezpieczeństwo, wykonujemy także:

  • remonty kominów,
  • szlamowanie, czyli uszczelnianie kominów,
  • frezowanie komina, czyli rozwiercanie przewodu kominowego, jego powiększenie i umieszczenie we wnętrzu żaroodpornego, kwasoodpornego lub ceramicznego wkładu kominowego,
  • czyszczenie kominów ze smoły.

Oferowane przez nas: usługi dekarskie, remonty kominów oraz naprawa dachów w Warszawie to gwarancja bezpieczeństwa – swobodny przepływ spalin sprawia, że mieszkańcy nie zostaną narażeni na powstawanie śmiertelnego czadu. Chcesz zadbać o swoją instalację? Zapraszamy do kontaktu mieszkańców, właścicieli firm i wspólnoty mieszkaniowe z Warszawy i okolic. Zapewniamy cennik dopasowany do zakresu wykonanych prac i gwarancję na wykonane usługi.

Naprawa dachów płaskich

Naprawa dachów z blachy

Naprawa rynien

Pogotowie dachowe!

Zadzwoń teraz po darmową wycenę!