723 588 988

Cieknący dach?

mamy na to sposób!

Przegląd dachu

zamów inspekcję stanu pokrycia

Cieknący dach?

mamy na to sposób!

Przegląd dachu

zamów inspekcję stanu pokrycia

SerwisDachowy24 » krycie dachów » Krycie dachów blachodachówką

Krycie dachów blachodachówką

Chcesz, by pokrycie dachowe na budynku było estetyczne i trwałe? Postaw na krycie dachów blachodachówką, które w Warszawie oferuje nasz Serwis Dachowy. Wykonujemy krycie blachodachówką w arkuszach lub specjalnych modułach – ich montaż jest jednak możliwy na dachu o spadku minimum 15% (by zapewnić swobodne opadanie wody oraz śniegu). Zapraszamy do kontaktu.

Krycie dachów blachodachówką – dlaczego jest tak popularne?

Krycie dachów blachodachówką jest popularne nie tylko w Warszawie. Wszystko ze względu na niewielką wagę blachodachówki, a także szeroki wybór kolorów i przetłoczeń. Blachodachówka jest łatwa w montażu, a Klientów przyciąga także niska cena.

Jak przebiega krycie dachów blachodachówką?

Krycie dachu blachodachówką w Warszawie nie sprawia trudności, jednak wymaga profesjonalnego przygotowania oraz wiedzy. Montaż blachodachówki rozpoczyna się od stworzenia rusztu, więźby dachowej, a także konstrukcji nośnej. Blachodachówkę układa się na specjalnych łatach i kontrłatach nośnych o określonym rozstawie. By zapewnić szczelność pokrycia, dbamy o odpowiednie ułożenie arkuszy na połaci. Dysponujemy wysokiej klasy narzędziami do cięcia blachy, dzięki którym arkusze są równe i idealnie dopasowane.

Krycie dachu blachodachówką sprawia, że połać jest odpowiednio wentylowana oraz zabezpieczona przed wilgocią – dzięki zastosowanym kontrłatom woda nie osadza się pod blachą, a pomieszczenia na poddaszu w okresie letnim słabiej się nagrzewają. Arkusze blachy montuje się za pomocą specjalnych wkrętów, które są zabezpieczone przed korozją.

Jeśli chcesz postawić na fachowe usługi dekarskie w Warszawie i krycie dachu blachodachówką, zapraszamy do kontaktu. Wykonujemy krycie dachu blachodachówką na budynkach jednorodzinnych, a także komunalnych. Zapewniamy także inne pokrycia dachowe w Warszawie – dachówką ceramiczną i betonową, blachą trapezową czy papą termozgrzewalną. Z naszym Serwisem Dachowym zyskasz dach, który będzie trwały przez wiele lat!

Klejenie papy termozgrzewalnej

Montaż blachodachówki

Pokrycia dachowe bitumiczne

Pogotowie dachowe!

Zadzwoń teraz po darmową wycenę!